English Deutsch French Spain Italian Polish Česky Russian Arabic Chinese

.TR Aktualności

.TR Katalogi

Marketing – Unikalna Wielojęzykowa Promocja w Turystyce

Jeśli działasz w branży turystycznej, prawdopodobnie dostrzegłeś, że marketing jedynie w konkretnym języku ogranicza Twoją ekspansję na różne rynki. Nawet angielski, oficjalny język na 5 różnych kontynentach może wydać się uniwersalny, ale nie jest. To, co ważne to maksymalizacja Twojego zasięgu we wszystkich częściach świata. Dlatego też Tourism Review oferuje możliwość promocji w do 10 językach i pomoc biznesom turystycznym oraz organizacjom w międzynarodowej ekspansji!

Wyobraź sobie zasięg, który będzie miała Twoje biuro podróży/organizacja/destynacja, jeśli marketing będzie odbywał się po angielsku, hiszpańsku, portugalsku, francusku, niemiecku, chińsku, japońsku, rosyjsku, arabsku i hebrajsku! Te 10 języków reprezentuje prawie każdy ważny rynek turystyczny na świecie!

Rzeczywistość wygląda tak, że wyrafinowany podróżnik szuka autentycznych doświadczeń podróżniczych, gdzie czuje się wygodnie. Marketing dla tych podróżników w ich natywnym języku jest żywotnie istotny. Pomyśl o tym, jak byś się czuł, jeśli nie mógłbyś komunikować się lub rozumieć promocji. Jesteś po prostu mniej skłonny do odwiedzenia lokalizacji.

Dzięki wielojęzykowej promocji oferowanej przez Tourism Review będziesz mieć pewność, że potencjalni klienci są przyciągani językową różnorodnością i dzięki temu dostrzeżesz wzrost w liczbie rezerwacji w dłuższym okresie, bo Twoi potencjalni klienci będą czuć się dobrze obsłużeni w zakresie zaoferowanych informacji. Skontaktuj się z zespołem marketingu Tourism Review by rozpocząć Twoją naznaczoną sukcesami kampanię wielojęzykową już dziś! 


TwitterFacebook

Desktop Version

Copyright © 2017 Tourism-review.com. All rights reserved.